25 Aralık 2012 Salı

GELENEKSEL BLOGGER 2013 YILBAŞI PARTİSİNE DAİR DİĞER DETAYLAR

Yeni şeyler hep sevdim, seveceğim. Ama bu yenilikçi ruhumun içinde aslında bir de gelenekçi bir yanım var. Bazı şeylerin düzenli oluşu, tekrarlanacak olması beni çok mutlu eder, tıpkı bu toplantı gibi. Üç sene önce Nesli'de bu işi geleneksel kılma yönünde ilk adımı attığımızda duyduğum mutluluğun her geçen sene artıyor olması,  beni şimdiden 2014'ü beklerken partisini heyecanla beklemeye itmeye yetti bile. O yüzden bu seneki partimize hazırlanmaktan çok ama çok keyif aldım.
Artık düzenli şekilde buluştuğumuz için bir çoğunuzun bildiği kadromuzda (Yasemin, Pınar, Selen, Münevver Ablamız, Esra, Fadime,Neslihan) uzun zamandır eksik olan adaş şekerim ve Gülriz'ciğimiz de tam olunca evim daha da şenlendi.

Önce ağaç kurdum biliyorsunuz.  Evdeki ağacımı değiştirdim ve kendime 2mt 10 cmlik yeni bir ağaç aldım :)
Tabii ki gümüş süslemeler de :)Masa ve salon dışında evin diğer kısımlarında da ufak süslemeler yaptım.


Bu çam ağacı mumluğu gördüğüm anda bayılmıştım. Migros'tan aldığım bu mumluğu evin tam girişine koydum, güzel bir köşe oldu diye düşünüyorum.Bunlar da orta sehpadaki süslemeler..Kozalak yine sprey boya ile boyadığım kozalaklardan :)Aras'ın doğumu için Eminönü'nden satın aldığım bu metal ağaç hakikaten her organizasyonumda devrede.. Hakkını veriyorum anlayacağınız :) Bu sefer de konuklarım için aldığım hediyeleri asmak için kullandım ... Gümüş rengi toplarla şık bir görüntü oldu diye düşünüyorum.Konuklarım hediyelerimi çok sevdiler.. Onlara aldığım yılbaşı temalı broş, toka ve küpeleri hemen taktılar ve kameralara boy boy poz verdiler... :) Her sene hediye çekilişinin nasıl yapılacağı da özel bir ayrıntı olmaya başladı :) Ben de bu sene ceviz içine isimleri koyarak çekiliş hazırlığı yaptım.Şaşırttım sanırım :)


Tüm bu hazırlıkların hepsi işte bu kızlar için.. Hayatıma blogum sayesinde giren, varlıkları ile beni zenginleştiren, güçlendiren bu kızlar için..


Ve sözüm size...
Sizi tanıdığım için çok şanslıyım !Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails