15 Nisan 2010 Perşembe

KREMALI FESLEĞENLİ MAKARNA VE CİPSLİ TAVUK'TA GÜNCELLEME VAR

peynirli fesleğenli makarna & cipsli tavuk


Fotoğraf güncellemelerime kaldığım yerden devam ediyorum. 2006 senesinden beri yazdığım bloğumda, eski tariflerin fotoğraflarını güncelleme işi dahi beni şu ara mutlu etmeye yetiyor diyebilirim.Çoğu güncelleme yaptığım tarif, her zaman severek uyguladığım demirbaşlarımdan oldukları için, sitemde daha göze hitap eder gözükmeleri beni sevindiriyor.
Bu fotoğrafla da bir taşla iki kuş vurdum diyebiliriz.Geçenlerde yemeğe gelen arkadaşlarımıza fazla mutfakta vakit geçirmeden ve ayakta uzun kalmadan yaptığım Cipsli Tavuk ve Kremalı Fesleğenli Makarna, yanında sadece bir salata ikramı ile hem göz doldurmaya hem de keyifli ve bir o kadar da kalorili :) yemek yemek için ideal. Özellikle makarnanın sosunu denemenizi üzerinden 3 yılı aşkın süre geçen bu yazımda da söylediğim gibi şiddetle tavsiye ederim, zira tadına doyamayacaksınız.

Bir nevi bahar temizliği havasındaki güncellemelerim devam ediyor olacak..

Haftasonu için içim kıpır kıpır, pazartesi döndüğümde yazacak güzel şeylerim olacağını düşünüyorum.Ajandada ;

- Güzel bir yerde, güzel lezzetlerle Altın Kızlar toplantısı, ... Fotoğraf makinam tabii ki çantamda olacak :)-Demirimin mevlüdüHay aksi çok yiyecekmişim gibi geldi birden bana :(Afiyetle, sağlıkla.. İyi haftasonları

Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails