30 Temmuz 2007 Pazartesi

BULUŞTUK ...TOPLAŞTIK ... KAYNAŞTIK ...Sözle ifade edilemeyecek bir gün geçirdim..Bir kaç kelime yazacağım ... Sonra anlatacağım ne demek istediğimi..

Samimi, lezzetli, keyifli, enteresan , dolu dolu,marifetli, şirin, zoom, yeni,süprizli ve daimi ...


Samimiydi : Sanki yıllardır birbirimizi tanıyorduk. Herkes birbiriyle o kadar rahat konuşuyordu ki.. Sanal dünyadaki paylaşımların birikimi sohbete dökülerek can buldu.


Lezzetliydi : Ne bekliyordunuz? Türk yemek bloğu camiası buluştu..Alternatifi ne olabilir ki ? Ben hayatımda ilk kez ne yiyeceğimi şaşırdım ;)

Enteresandı : Arada sırada bir köşeye çekilip şöyle bakıverdim ..Herkesin nasıl da içten olduğuna, kırk yıllık dost gibi muhabbet ettiğine..Çok değişik bir tecrübeydi benim için.

Dolu Doluydu : Kahkahası, tatlısı, tuzlusu, tecrübesi daha neleri neleri ..Herşey vardı ...Marifetli : Her elin ayrı hüneri, ayrı lezzeti tam 4 masaya ancak sığıverdi..Tarifler alındı, blogda var canım ordan alırsın diye cümleler kuruldu ;)

Şirin : Bebeler vardı..Hem de ne bebeler...Tatlı mı tatlı ...


Zoom : Piknik değil oskar töreni..Masa değil kırmızı halı...Yiyecek değil Cameron Diaz ;) Herkes fotoğraf makinasına zoomu verdi..Masadakilerin tek tek resimleri çekildi.

Yeni : Yeni arkadaşlar edinildi..Uzun soluklu arkadaşlıklar


Süprizli : Burcu ve Ayşem'in süprizi tam nokta vuruşu oldu.. Kurabiyelere bir kalıp mutluluk hediye edildi ;)

Daimi : Bunun devamı olsun dilendi...

YAŞASIN !Bloglarımız ... Yaşasın !!!

Bir güne neler sığdırdık....
Yorum Gönder

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails