12 Mayıs 2009 Salı

TATİL SONRASI SENDROM & DÜĞÜN İÇİN SÜSLENMİŞ CUPCAKELERBizim için artık vazgeçilmez bir gelenek evlilik yıldönümümüzde kendimize bir tatil fırsatı yaratmak. İşte yine bir sene daha hızla geçti ve gitti. Geçtiğimiz seneki Alaçatı seyahatinden sonra bu sene her ikimiz de daha dingin ve rahat bir tatil planlama konusunda hemfikir olduk ve birkaç günlüğüne Antalya'ya kaçmaya karar verdik.
Planlaması, beklemesi ve gitmesi güzeldi de ya dönmesi.. Kalabalıkların henüz doluşmadığı kumsalı, sıcacık havayı, tatilin keyfini bırakıp yine masabaşı yapmak cidden çok zorlayıcı.
Tatilin kötüsü olmaz kısası olur diyenler haklılar vallahi..İşte yine klavyenin başındayım:)
Tatilde fotoğraf makinam elimden düşmedi. Çiçek, böcek ne varsa çektim:) Hala kursa gidemediğim için bir elimde makinam bir elimde satınaldığım kitaplarım ne nedir onu öğrenmeye çalışıyorum:)

Tatile gitmeden evvel yaptığım cupcakeleri de yayınlamak istedim bu vesile ile. Şeker hamuru ile süslenmiş cupcakeleri bir düğün hazırlığı için demo olarak hazırlamıştım.

Cupcakeleri buradaki tarifle hazırladım. Bu tarif cidden çok yoğun çikolata tadını sevenler için muazzam sonuç veriyor ayrıca süslemeye de son derece elverişli.Tatil dönüşü apartman görevlimiz bana bir paket geldiğini söyledi ve elinde bu harika sepet ile geldi. Tamek tarafından gönderilen bu şık sepetin içerisinde yok yok diyebilirim.


Çok uzun yıllardır sağlıklı ve güvenli içecek deyince aklımıza gelen Tamek, yeni bir websitesi haırlamış ve yeni projeleri Tamekid'yi geliştirmiş. İnteraktif ve eğlenceli bu websitelerini gezmenizi tavsiye ediyorum. Bizim evde sağlıklı hayata destek son sürat devam ediyor anlayacağınız. Uno, Actifry ve Tamek ile sağlıklı ve lezzetli beslenmeye devam :)
Afiyetle,

8 yorum:

Unknown dedi ki...

cupcakelere bayıldım.en kısa zamanda deneyecegim.

NİLBUTİK PASTA dedi ki...

canım bir yastıkda kocayın:)
gerçi annem bu lafa çok güler oldu kızım bir yastık bizim gençliğimizdeydi şimdi yastıklarda küstüm oldu diyor:)
cupcakeler nefis olmuş.ellerine emeğine sağlık canım .sevgilerimi bırakıyorum

müjde dedi ki...

Cupcakeler muhteşem.Ellerine sağlık.
Birlikte geçireceğiniz nice mutlu,sağlıklı yıllara inşallah.Sevgiler...

durutarifler dedi ki...

Bir yastıkta kocayın inşallah. Bizim de evlilik yıl dönümümüz 15 mayıs'ta. Ama biz kocadık herhelde . Bu sene 16. senemiz

Adsız dedi ki...

ÇOK ŞİRİN ÇOK ŞIK OLMUŞLAR CANIM ELLERİNE AĞLIK...

selimulku@superonline.com dedi ki...

Mutluluklar dilerim:-)

Cupcakes severim ama poğaçaları daha çok severim:-)

LEMAN dedi ki...

BENDE TATILDEN GELINCE EVDE İŞ YAPMAK OTURMAK İSTEMEM HİÇ HEP TATİL OLSA HAYATTTTTT

Zehra Gürgen dedi ki...

cupcake'ler çok şık.
Hediyelerin harika!
Ve nice mutlu senelere :))

Tatil gibisi yoookk...ben üç ayda bir gezmezsem kendime gelemiyorum sanırım..

sevgiler

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails