3 Haziran 2015 Çarşamba

POYRAZ'IN ÇOCUKLARI SEVİYORUZ TEMALI KIRMIZI BABY SHOWER PARTİSİ

BabyShower Poyraz
Bundan tam 4 yıl önce henüz evde sadece Engin ve ben varken hayat ne farklıydı.. Serbestlik, özgürlük, kafa nereye biz oraya durumu... Bunlar zaman zaman özlense de o evde bir sessizlik, bir yalnızlık da vardı sanki.. Şimdi düşünüyorum da ne kadar boşmuş hayatımız.Elbette hayatta hedeflerimiz vardı ancak bu hedefler bile sanki şimdi bana çok şeffaf içi boş geliyor. Aras aramıza geldiğinde büyüdüğümü hissetmiş, bu ağır yükle nasıl yaşayacağımı sormuştum anneme... Ya şimdi.. Geçtiğimiz Temmuz ayında tekrar hamile kalmayı hiç düşünmezken aldım benim minik mucizemin haberini..Korktum, ağladım, telaşlandım, yapamam bir daha yapamam dedim .. Gücümü toplayıp içimi dolduran bu lütufa sarılınca bu meleğin Aras'a hediye olduğunu anladım.. Kimse kardeşsiz kalmamalıydı, Aras da.. Karnımın çıkması beni neşelendirdi, tekrar hamileliğin güzelliğine bürünmek ise beni iyice havaya soktu. Ne yalan söyleyeyim çok zor geçti günlerim kötü günler geçirdim hep ama sonunda parti vakti gelince neşem yerine geldi.. Bu parti tıpkı Aras'da da olduğu gibi bizim blog kızları ile yaptığım ilk babyshower partisi oldu.
14 şubata denk gelen bu kutlamada tema olarak sevgiyi seçtim.. çocuklara olan sevgimizi...
Bu partinin tüm hazırlıklarında sevgili arkadaşlarım Pembe Mavi Şekerler bana yardımcı oldular.
Gelelim detaylara...

Yukarıda gördüğünüz gibi bir sevgi ağacımız vardı.. Bunu bir centerpiece olarak kullandık masamızda. Ağaca herkesin çocukları ile olan fotoğrafları kalp temasında asıldı. Aralara da konseptimiz için belirlediğimiz çocuk görsellerini astık.

BabyShower Poyraz
Ne şanlıyım ki Münevver Ablayı tanıyorum :) Makaron ile harikalar yaratan Münevver Ablamız bu sefer de kalp temasına uygun makaronları ile tabaklarımızı süsledi.
Pembe Mavi Şekerlerin yaratıcılarından Selenciğimin elleri ile ördüğü peçeteliklerim ise partide kolye bileklik olarak bizi bile süsledi :)
Gelen konuklarıma günün hatırası olarak ise yine kırmızı püsküllerle süslenmiş, içinde banyo köpüğü bulunan minik şişeler hazırlandı.

BabyShower Poyraz


Sandalyelere sardığımız kırmızı otrişlerle konseptimiz tam oldu diyebilirim :) Fotoğraflarımızın daha da hoş olmasını da sağladı bu otrişler ...

BabyShower Poyraz


BabyShower Poyraz

Pasta ise sevgili Yasom'dan yine :) Çocuk figürleri ile bezenen bu pasta tam istediğim gibi sade ve sevimli oldu... Üzerinde de canlarımın adları yazılı kalpler ile pastayı görür görmez bayıldım !!!

BabyShower Poyraz

BabyShower Poyraz

Partimizin detayları bunlardan ibaretti.. Bir sonraki yazımda ise yine PMS (PEMBE MAVİ ŞEKERLER) tarafından hazırlanan diğer partimi aktarmaya çalışacağım..

Afiyetle & sağlıkla,

Hiç yorum yok:

LinkWithin

Related Posts with Thumbnails